atlas

Jak dlouho mám na rozmyšlenou, na jakou/kterou VŠ nakonec půjdu?

V případě,že budu přijat na více škol?
Je to nějak časově omezený?

Původní neotázka

jak dlouho mám na rozmyšlenou na jakou vš nakonec půjdu?

Nejlepší odpověď
da ny

K datu zápisu na konkrétní/vybraé VŠ (poprvé během prázdnin, srpen)
http://www.vy­sokeskoly.cz/cla­nek/prijali-me-na-vs
To by měl mít budoucí VŠ v malíčku (zjištěno) 🙂

Další odpovědi
Sebevědomí

určitě člověk je smrtelník. Takže zjistit co nejvíce informací a rozhodnout se co nejdříve. A navíc v mládí to ještě člověku myslí. Já taky přemýšlím tu a tam o VŠ jen nevím na kterou, přemýšlel jsem, že budu studovat robotiku a potom jsem se ocitl v práci a už se mi z práce nechce do školy. V práci se taky člověk dosti naučí. A kolik vysokoškoláků skončilo bez práce. Dost no člověk musí trefit správnej obor. A není na škodu oběhat firmy, do kterých by člověk šel po vystudování školy. Tak trochu myslet do budoucna jako kdyby už vlastnit titul, jestli mi rozumíte.

autacek

Nechat se zapsat, pokud tě budou chtít, se můžeš na všechny, není to jak u střední školy. Otázkou jej je, jestli je zvládneš všechny naráz studovat (není to zdaleka nemožné). Pokud by ses rozhodl uvolnit své místo jiným, bylo by dobré o tom školu co nejdříve informovat.