jjj123456789

Jak dělá Ostravačka při orgasmu?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nebo A A A A A A A A A A A A A

Nejlepší odpověď
annas

Ostravačka má orgasmus, když přechází ze sportovního podvozku na jiný, tedy orgasmus z BDG na ASN atd. Totiž „ostra vačka“ se pokazí a je opravena, Ostravačka tedy vysloví univerzální zvuk – např. „áááá napraveno“.

Existuje tupá i ostrá (ostra) vačka.
--

Ke znění otázky se raději nevyjadřuji. Odpověď jako obvykle znáte, takže jde o vaši zábavu 🙂

Další odpovědi
cochee

Ta moje Ostravačka ani jedním z tebou navržených citoslovcí. Nechápu, kam tím míříš 🙂

anonym

Každá orgasmu nedosáhne a když už,tak jedině s ostravskou klobásou v AAA auto.
Doplňuji:
Ostravaci maju kratke zobaky hihi

marci1

Baaaaaaaaanik, baaaaaaaaaaaaanik ! 🙂

zjentek

tak samo jak i ostravaček ..take same mapy

lota

Bohužel nevím, nemám zkušenost.