Kelt

Jak daleko to máte k nejbližší řece? A k nejbližšímu mostu, abyste se dostal na druhý břeh?

Bydlíte u řeky? Nebo je ve vašem městě řeka, a jaká? Jak to máte daleko k řece a jak to máte daleko k mostu, abyste se dostali na druhý břeh? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Asi 100 m k jednomu mostu, 200 m k druhému, k třetímu 500, ke čtvrtému stejně tak..

Jinak ve městě protéklá 6 ramen jedné řeky. Bydlimi mezi 3 rameny řeky.

Další odpovědi
Kepler

Obojí tak do 100 m. Ale nemám bobky, bydlím nejmíň o 10 m výš nad hladinou i při povodni. A to se Rožnovská Bečva umí rozparádit! A proč se ptáš, pracuješ taky pro nějakou výzvědnou službu? Já teda dvojitý agent nikdy nebudu!

Klaproth

U nás řeka neteče. Nejblíž to mám k Vltavě – asi 10 km (vzdušnou čarou).

ivzez

Přímo u řeky nebydlím, ale řeka v mém městě je.
A známá. Hodně známá.
Jeden skladatel jí věnoval symfonickou báseň.

Je tu i další „řeka“ → Rio Botič.
K té druhé to mám o kousek blíž…

Mostů je tu víc než řek. Stačí?

Emefej

Bydlím přímo na břehu Labe (občas máme řeku i v domě). K železničnímu mostu s lávkou pro pěší to mám cca 2,5 km, k silničnímu mostu je to asi o 1 km dále. Na druhý břeh se rychleji dostanu na člunu, k loděnici kde kotvím to mám 200 m.

Finder

Svitava. Vzdušnou čarou cca 100m. K mostu cca 200 m po silnici.

Dochy

cca 170m vzdušnou čarou, cca 2km k lávce pro pěší, cca 10km k mostu, cca 2km k přívozu.

Kepler

Ivzez: ááá, pražanda! Já to tušil! Vyhýbejte se Žižkovu, tam bydlí aleiendrone!

ivzez

To je kousek ode mne…