zjentek

Jak dalece mně poslouží chytré hodinky, smart mobil a chytrá domácnost, když sám nejsem dostatečně chytrý?

Odpovědi
hapiky

Tak ty hodinky a další věci jsou dělané právě pro tebe. Musíš být ale trpělivý a mít někoho, kdo ti helftne.

elkon

Ovládat složitou elektroniku nedokáže každý. Někdo to dokáže „levou zadní“ a někdo je na to „pako“. Tak to prostě je.

Kelt

Tak nemám chytré hodinky, mobil mi dělá to, co chce a kdy chce a o domácnost se stará manželka. Bohužel ji někdy nejde vypnout. Navíc 90 % funkcí vůbec nepotřebuji. Asi to chce studovat.

Karel Brož

To je samozřejmě hluboká myšlenka a naprosto vám rozumím, co jste tímto myslel. Jenže… Nemyslím si, že si v dnešní době někdo dokáže zařídit a dokonale propojit chytrou domácnost se všemi zařízeními bez toho, aby byl aspoň trochu chytrý 🙂 Samozřejmě si za to můžeš zaplatit nějaké firmě, my jsme to takto řešili přes https://www.ja­blotron.cloud/ , ale stále potřebujete mít nějaký selský rozum. Aspoň takto to tedy vnímám já.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.