Marsyas

Jak cizí civilizaci vysvětlit a popsat náš svět?

Vše jde popsat, až na jednu věc. Co je pravá a levá strana. Tak mi napište, podle čeho jim vysvětlíte co je levo a co pravo?

Odpovědi
BIGFOOT

A to myslíte vážně? No nevím, ale vaše starosti jsou opravdu převeliké.BIGFOOT

led

je to asi jako v divadle
Český herec dívajíce se do sálu, když mu z hlediště, řeknou:jdi doleva jde po své pravé ruce. Orientuje se podle diváka
Američan, u stejné situace, jde po své levé ruce. Orientuje se podle sebe.
Čert, aby se v tom pak vyznal. A teď to vysvětlete E.T.Mimozemšťanovi.

mojitek

nebojte,oni to budou urcite vedet,jen jestli budeme MY chapat tech xxx rozmeru co znaji ONI…