Nwm123

jak často zalévat kaktusy?

Nejlepší odpověď
rigormortis

Mám tady úplně mazaný návod, kterýž jsem kdysi našel, viz. níže.
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+zal­%C3%A9vAT+KAK­TUSY&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#gs_rn=18&gs­_ri=psy-ab&tok=auD_dEC­RbSZD9_txoh1ag­g&pq=jak%20zal%C3%A9vat%­20kaktusy&cp=18&gs_­id=vn&xhr=t&q=jak+zal%C3­%A9vat+kaktusy&es_nrs=tr­ue&pf=p&safe=of­f&client=fire­fox-a&hs=f24&rls=­org.mozilla:cs%3A­official&scli­ent=psy-ab&oq=jak+zal­%C3%A9vAT+KAK­TUS&gs_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_cp.r_qf­.&bvm=bv.48572450,d­.bGE&fp=13af6b398f72f50e­&biw=1280&bih=619

Další odpovědi
huxa

Já je zaléval jednou za 14 dní až měsíc. Od listopadu do března (tedy přes zimu) vůbec.