dgfdgf

Jak často v době pandemie chodíte kupovat potraviny?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jako obvykle se řídím tím, jaké je počasí. Bydlet na horách vyžaduje jiné priority, i jiný způsob nakupování.

Další odpovědi
da ny

Jako obvykle. Ob den nebo denně. Podle toho, co potřebuji.
Mám ráda čerstvé pečivo.
Chodím pěšky nebo MHD, tak, abych se nedřela s těžkými taškami :)

elkon

Podle potřeby, pandemie s tím nesouvisí.

Rokio

Nenakupuji potraviny, ale moje mamka je kupuje skoro každý den. Pracuje totiž v obchodě.

paul1

Dvakrát týdně, nebo podle potřeby. Chodím pěšky, máme to jen 5 minut od baráku.

EKSOT123

Letos v zimě jsem nakupoval 1 krát za měsíc, ale později jsem přešel na běžný předpandemický rytmus, tj. jedenkrát za týden. Ale počítám, že někteří lidé na vesnici chodí na nákup tak třikrát do roka – ještě před pár jsme to tak taky dělali.

Drap

Pandémie, nepandemie, podle toho jak potřebuji