dkk

Jak často si měníte kartáček na zuby?

Nejlepší odpověď
BEAES

  • – jednou za měsíc

Další odpovědi
anonym

+,–,měsíc

Džanička

Já asi taky jednou za měsíc, také kupuji kvalitní kartáčky, ale ono tady nejde o kvalitu, jak tady někdo zmínil, ale o to, že se na něm drží bakterie, které podporují vznik zubního kazu. Proto se má měnit tak často.

Miroslavst

Jednou za … měsíc… :D:D

panenka

Jednou za měsíc

magicm18

Tak jsem koukal na odpovedi co tu jsou.Nevim,jsem,je­nom chlap,ktery si zuby cisti 2× denne.No a kartacek mi vydrzi minimalne 3 mesice,ale i dele.Mozna je to tim,ze si kupuji kvalitni a znackovy.Faktem je,ze ten nynejsi mam jiz 4mesic.

hanulka11

ja tak za 2 měsíce