_136

Jak často popeláři vyvážejí popelnice s odpadem?

Nejlepší odpověď
Vinpe

Popelnice vyvážejí popeláři většinou jednou týdně. Někde je to 1× za 14 dní.

Další odpovědi
aliendrone

Dle dohody (smlouvy). Záleží kolikrát týdně si svoz objednáš a jak velkou máš popelnici. Běžně třeba v Po, St a Pá (+ mimořádné svozy jako povánočnáí atd.). Podrobnosti (kolik a co stojí) si vyhledej v ceníku. :)

Emefej

Jak kde, někde je to obden, někde jednou týdně, někde jednou za dva týdny.

paul1

U nás je to každou druhou středu. Jezdí pro ně dost brzy ráno, už se mi párkrát stalo, že jsem zapomněl popelnici vyložit před branku. Ještě že dělají s tím svým autem když přijíždějí dost veliký rámus, takže ještě mohu vše napravit a urychleně popelnici přinést.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.