Miroslavst

Jak často navštěvujete solárium? Je zdravé jej navštěvovat denně?

Jak často se má navštěvovat? A na jakou dobu?
Já byl před chvílí.
http://slecin­ky.eu/images/75172459­920952587130.jpg

Nejlepší odpověď
Terryle

Toho tvýho solárka si taky užívám denně. A mám pěkně bledý opálení :o)
V tom normálním jsem nebyla ani jednou a nehodlám to měnit. Solárkový opálení vypadá na většině lidí divně, je mi líto prachů, není to nic extra zdravýho a mám na práci milion lepších věcí, než zabíjet půl dne tím, že někam pojedu, tam se zavřu do divný krabice a budu si užívat pocitů ála rakev… Když se v létě opálím, mám z toho pak radost, protože jsem hodně byla venku a byla jsem aktivní. Takhle by to naprosto ztrácelo smysl.

Další odpovědi
panenka

🙂 tak v tomto případě jsem v solárku 24 hodin denně 🙂

Maggie.b

Každý den tak 2 hodiny určitě není zdravé. Solárko může způsobit rakovinu.