Georgo2010

Jak často defragmentujete disk v PC?

Nejlepší odpověď
beer

Jen když mně Win řeknou, že je potřeba defrag. A to záleží na tom, co jsem s PC a jak moc vyváděl.

Další odpovědi
anonym

zatím sem to dělal jen jednou a bohatě stačí :)

robosobo

Ideální by bylo kdyby se defragmentoval každý měsíc

Sůwa

Zaleží na tom, jak často a co s PC provádím, ale když vyčistím disk CCleanerem zůstane po smazaných zbytcích a jiných odpadech místo, které se při defragmentaci opět zaplní. Podle mého názoru defragmentace k úklidu PC patří.

MILAN1961

při každém čištění pc

Terryle

Ptám se ho pokaždé, když se mi zdá, že se zpomaluje. Nicméně počítač nabídku vždycky odmítne – sáhodlouze hodnotí a vyhodnotí, že defragmentace není potřeba. Tak nevim.

Michal Kole

Když vyjde nová verze defragmentačního programu 🙂

RomanP

Mám nastaven plán na 1× za 7 dní