anickakocick

Jak byste pojmenovalo svoje dítě?

Díky za jakýkoliv typ.

Já osobně bych klukovi dala jméno Johnny, Jemas nebo Bruce Willis. A pro holčičku třeba Mahulena nebo Elena. Co říkáte?? 😘😜🤠

Odpovědi
Lotr2008

Moji synové se jmenují Josef a Jiří a má dcera je taky Elena. Není zač Kazateli/_Bože_/Žo­líku atd.

Disraeli

Tomáš Jedno.

Drap

No hrůza. Zkus si to říct i s případným příjmením. Jsem zastáncem traičních českých jmen. Jak ti zní třeba Jemas Konvička? Líbí se ti, zní ti to dobře? U mne to tedy žádné příznivé emoce nevyvolává.

anickakocick

Drápe, to se čte Džejms. A jinak, jednak já žádný dítě fakt mít nebudu!!!! 😡😡 A druhak jméno otce neznám! 😥😰😢

cappuccino

Jemas je spis nejaky „dzimes“. Nemas to spatne napsane? (James??)