Miroslavst

Jak byste definovali ženu?

Jak byste definovali ženu? Myslíte, že to sedí?
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Womanium

Nejlepší odpověď
anonym

dá se místo palce udělit kopaneček do prdítka?ten bys zasloužil

Další odpovědi
BEAES

Zajímavé čtení, jsem se pobavila :o)

ten který je

To by tak souhlasilo jen bych ještě dodal že je to dobrý sluha ale zlý pán.:-D

anonym

Okrasa okolo přirození

led

Žena, tá lepšia polovička ľudstva – mysliaca bytosť. Muža prijíma ako svoj doplnok, zvyšujúci jej krásu a rozum.
článok – Womanium je vtipný
Skúste nájsť mužský chemický prvok Manium (Ma). zadala som na tej stránke a vyšlo mi:Žádné stránky textem neodpovídají. už to hovorí samo za seba. Muži starajte sa o nás! 😁

Vicki

:DDDDDDDD.

elektrikář

Tajemství.Do melounu ani do ženy nikdo nevidí. Neví co by chtěla a nedá pokoj dokud to nedostane. Ale o čem by nám psali básníci,malovali malíři, psali spisovatelé, kdyby tady nebyly. Nakonec ani moje maličkost.