Co by s vámi udělalo, kdybyste se vzbudili bez jednoho smyslu?

Nejlepší odpověď
led

Stáva sa mi to občas. Zobudím sa, vstávam a nevidím.
PS.
Ale už som na to prišla, keď je tma, musím si rozsvietiť a chýbajúci zmysel (zrak) sa mi vráti.

Další odpovědi
anonym

já už se bez jednoho smyslu budím a tím smyslem je chuť.

Kepler

Asi by to mnou otřáslo. Pokud bych to měl hodnotit Richterovou stupnicí, pak by to bylo v pořadí: 1 – čich, 4 – hmat, chuť, 7 – sluch, 8 – zrak. Přesto by se pro mně svět nezbořil, tak jako se nezbořil mnoha jiným. Jen bych se musel naučit žít trochu jinak. Za to bych měl bystřejší ostatní smysly.

Kulpix

Jde o to bez jakého.
No ale asi bych si časem zvykl.

zjentek

Se mnou nic, bo sa pořád budím bez smyslu,

Marci1, ničeho se neboj, nic by se ti nestalo, bo smyslem života je život sám ;)
..tak usměj se a čuchni zatím ke kytičce, dokud jsou cítit ;o

marci1

Asi by to se mnou šlehlo, pokud bych se probudila bez smyslu života. 🙂

Drap

Těžko odhadnout. Taky by záleželo, bez kterého?