Michal Kole

Jak by jste svému dítěti ve věku POD zákonem vysvětlili, že s druhýmn pohlavím nesmí do postele ?

U mě to bylo v pohodě. Já jsem do 18 let nevěděl, že muž a žena do postele spolu lezou.

Mě to vysvětlili kluci v 18 letech, ve třeťáku ve škole na Informačních a komunikačních technologiích (na počítačích), protože nám v tento rok do školi dali internet (Indoš) a kluci mi pustili porno a na tom mě to vysvětlili.

Nejlepší odpověď
anonym

Opakuju, nech toho. Stále dokola. Nudíš. Děti bych strašil tím, že z pohlavního styku vznikají zrůdy jako Kolesa Michal.

Další odpovědi
anonym

Pokud má dítě obě pohlaví,jak píšeš v otázce,není co vysvětlovat!

huxa

proč mu to vysvětlovat :P když bude mít tu pravou a nebude ji nutit, budou mít gumu, neni co řešit ;) co oči nevidí, to srdce…

honza19hk

můžou ale nesmí souložit.

ddolenska

Úplně normálně s ohledem na věk. Mám 8.letého syna a ptal se jak vznikají děti řekla jsem mu, že dva lidé maminka a tatínek se mají moc rádi a že maninka má v sobě vajíčko a tatínek spermii a když se mají tak rádi tak se vajíčko se spermií spojí a maminka má pak v bříšku miminko, které se pak narodí. A zatím mu to stačilo. Až bude starší doplním zbytek, ale určitě dřív než mu to řeknou kamarádi-to není dobře. A pokud mi bude blbé s ním o tom mluvit koupím knihu (je jich spoustu) a nechám ho jí přečíst a pak si o všem popovídáme. Je to normální život, tak k tomu tak přistupuj.

venkovan

Nevím v čem je problém. Teta nás se svou dcerou do postele dávala a nikdo se nepohoršoval.

muflix

ze je to nezakonny ?