Hawajka

Jak brzy usnout?

Mám problém ze spaním ! ! ! Jdu spát v 20:00 a usnu v 23:00.Přitom vypniu světla,televizi všechnoooo a na nic nemyslím ! Dám si před spaním hrenk teplého mléka a niiiic !!! SoS ! Prosím SoS

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus si naopak TV nechat zapnutou (s časovačem) – třeba tě ruší ten klid…
😉
A nebo si dej panáka (je-li ti 18+).

Další odpovědi
Agneta

Jak už píše gecco, – možná tě ruší klid a je lepší monotónní hluk, ale asi ne muzika, spíš „pračka“…:D

Zubřík

Heřmánek pomáha. A já vždycky usínám když se něco učím do školy nebo čtu knihu která mě nebaví :D Takový tip…A chce to ňákou tělesnou námahu v tom dni :)

Funna

záleží, kdy vstáváš…kolik hodin spíš…pokud chceš už v 8 spát, tak to abys vstávala tak ve 4 ráno, abys byla zase v 8 večer unavená do postele…a pokud máš biologické hodiny nastavené cca na 11 v noci, tak to bys musela být hooodně utahaná, abys usnula už v 8..pokud si je chceš přenastavit, musíš to udělat postupně, ne skokově…taky zalehnu v 9 a usnu kolem půlnoci, ale už to neřeším, prostě až usnu, tak spím…s puštěnou, načasovanou televizí .-)…

marci1

Pokud nenapíšeš, kolik je Ti let, nemůžeme odpovědět. Ve 20,00 chodí spát spíše děti, ale jestli vstáváš velmi brzy ráno, pak je to jiná.