aluška

Jak aktualizovat domovskou stranku?

Nemůžu se přihlásit na moji domovskou stránku, která je www.centrum.cz pořád mi to hlasi problém s připojenim…tak jsem to přes diagnostiku potíží projela a co se týče připojení tak kabel je v pořádku na jiné stránky jde se přihlásit tak proč né na centrum.Poradíte mi někdo?Mooc děkuji už šílím…jsem jen laik a nemám nikoho kdo by mi pomohl.Děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

pokud používáš IE,tak do adresního řádku napiš www.centrum.cz,poté stisknout enter,po zobrazení domácí stránky centrumu,stisknout v prohlížeči nastavení a poslední řádek dole je možnosti internetu,po otevření záložky obecné,pokud v okně domovská stránka je napsano www.centrum.cz,tak stisknout použít aktuální a stiskni použít a O.K.Toť vše!