Petr__

jak a k čemu se používá výtah?

víte co to je, nebo dokonce jste ho už použili?

Nejlepší odpověď
ponovotny

  • výtah se přečte a uděláš si tím přehled o tom jak asi vypadá celek z kterého byl výtah vytvořen
  • na zdviž se asi neptáš, takový retard asi nejsi..

Další odpovědi
fcoop

Pán vtipkuje?
Připomínáš Pavláska.....­....kdybys nevěděl kdo to je Pavlásek.....­........prvot­řídní komik,prvotřídní tanečník.
To je Pavlásek.

briketka10

K padání lidí.

Mc Merkurion

sem sic stár,ale výtah (v obou významech) jsem již užil…
…zkráceně (pro oba významy) > ke zjednodušení nebo zkrácení cesty (obsahu)

honza19hk

Zdá se, že tu máme nějakého vtipálka:-)
Jinak samozřejmě, že výtah používám když nechci jít po shodech.

Sergej

Ne, opravdu nevím, co to je a nikdy jsem ho nepoužíval.

Awe

fcoop:Do prvotřídního komika má Pavlásek daleko… Já osobně ho nemám rád, příjde mi až moc hloupý a nezábavný