Kelt

Jak a co udělat, abyste byli v co nejdéle během dne v duševní kondici?

Protože dělám noční, vstávám třeba v 10, nebo i ve 12 hodin. Ale než se nastartuji a začnu se cítit dobře, tak mi to trvá zdánlivě dlouho. Trochu si zacvičím a pak se snažím něco studovat. Ale cítím, že to do mne neleze skoro dvě hodiny, občas si dám kávu. Nějaké medikamenty nepoužívám. Má někdo radu, jak si co nejdéle udržet duševní kondici? Režim, strava, činnost a pod. Děkuji.

Nejlepší odpověď
df

Do ničeho se nenutit, násilné vynucovaná činnost z nás vysává energii. Naopak činnost, která nás přitahuje nám energii dodá. Noční práci jsem také vykonával a je to pěkný opruz. Jsem rád, že jsem se toho zbavil.

Další odpovědi
elkon

Sport a čerstvý vzduch.