Lucyfer

Jak (a čím) sepnout vlasy do práce, aby se co nejméně ničily?

Je to pro mne takřka denní chleba. Mám dlouhé, jemné vlasy.
Edit : pracuji v kuchyni, ale síťky nenosíme. Máme mít jen gumičku nebo něco. Lidé s krátkými vlasy mají vystaráno.

Nejlepší odpověď
dubraro

Já bych taky poradil tu síťku. Vlasy neničí a pomáhá nejen proti tomu, aby spadl vlas do polívky, ale také proti zachycení dlouhých vlasů do nějakého stroje.

Další odpovědi
Drap

Do jaké práce? V jakém prostředí? Při takto malém počtu informací ti můžeme doporučit gumičku, nebo nějakou sponu.

zjentek

Tak pokud děláš v pekárně, měla bys mít na hlavě nějakou ochr. síťku.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&q=s%C3%AD%C5%A5ky+na­+vlasy&tbm=is­ch&source=univ&sa=X&ved­=2ahUKEwjIuZe8rrLmAh­XBAmMBHahAAXYQ­sAR6BAgKEAE

briketka10

Použij silnou froté gumičku a vlasy si dej do drdolu, jestli to jde.
Nosím je tak taky teď v zimě pod čepici.
Nebo si upleť volně cop.
https://www.hair-bizuterie.cz/gu­micky-do-vlasu/cerna-frote-gumicka/?gclid=Cj­wKCAiAis3vBRBdE­iwAHXB29GG7f42pK­iC1n4KTk7dvTuT5e­asnmUb-_qmEQJOwk1NbRjTQSZbg­fxoCQwgQAvD_BwE

terry

Nejšetrnější je volně pletený cop a opletená gumička.
Nebo zamotat uzel a sepnout malými skřipci. Utahovat mírně.

Lucyfer

Nosíme jen takovou malou čepici ve tvaru lodičky, ale ta se dá vždycky nějak připnout „na oko“ i přes skřipec.