pekynka

Jahůdko, jak dnes u lékaře?

Určitě nejsem sama kdo Vám přeje hodně štěstí u stanovení diagnozy.
Doplňuji:
Teď se musí přežít doba nejistoty a pochybností, strachu.Držím palce -úplně všechny.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Pekynko, mám dojem, že jste zde včera nebyla, tudíž jste mé informace u lékaře nečetla. Ale ráda to napíši znovu 🙂

Včera jsem byla u paní doktorky na kožní a ta mi znaménko prohlédla a poslala mě na chirurgii. U pana doktora na chirurgii jsem byla krátce. Ten mi znaménko také prohlédl a domluvil si se mnou termín, kdy se mám dostavit na vyříznutí. Sestřička mi řekla, že to bude někdy v srpnu. Já jí odpověděla, že klidně a ať si řekne datum a já dorazím. K mému údivu mi stanovila termín zrovna v ten den, kdy mám narozeniny 😁 Takže fakt hezký dárek. 🙂 Ale doufám, že když už mám ty narozky, že to všechno dopadne dobře, protože to znamínko se lékařům moc nelíbilo ☹ Snad to všechno bude O.K. ;o)

Doplňuji:
Moc Vám Pekynko děkuji. Po zákroku napíši, jak jsem dopadla 🙂

Ještě jsem zapomněla dodat, že mě těší, že jste si na mě vzpomněla. Děkuji moc 🙂

Přeji Vám hezký letní den ;o)

Další odpovědi
anonym

sice otazka nebyla urcena me,ele taky drzim palecky