Já už přestávám věřit mediim a co vy?

V dnešní době, jde vše zkreslit tak, aby divák, posluchač i ten čtenář byl oblbován. Kde se asi nachází tato tanková divize? V Rusku, na Ukrajině, kurde KDE?!

Toto je poslední obrázek, který sem vkládám: http://i1.kwej­k.pl/k/obrazki/2015/03/7­809876b425924dba2e44e­a78b589255.jpg

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Já přestal už dávno.
Doplňuji:
melanie: Kromě aeronetu a sputniku jsou nedůvěryhodné i Deník Referendum a Respekt. Pro získání objektivních informací je dobré je smísit tak 1:1.

Další odpovědi
Drap

Už dávno ne. Jediné co mediím /televizi / věřím, je časomíra.

melanie

Právě jsem taky chtěla napsat, že už dávno nevěřím.
Viz http://aeronet­.cz/news/jak-funguji-ceske-medialni-agentury-pro-pruzkum-verejneho-mineni-exkluzivni-vypoved-zamestnance-o-praktikach-spin-doctoringu-planovani-vysledku-pruzkumu-prefabrikace-volebnich-preferenci-ovlivnov/

JájsemRaibek

Jde jim jen o sledovanost, čím víc to nafouknou a bude to drsnější, tím pro ně lépe. Někteří se neštítí jít přes mrtvoly.
Jeden malý příklad zpráv odvsílaný v jedné komerční a jedné státní televizi.

  1. Mladíci přepadli důchodkyni, která si vybrala na poště důchod. Policie po nich pátrá.
  2. Mladíci přepadli nemohoucí stařenku o jediný příjem, který měla. Byla si na poště pro důchod, když v tu chvíli .....

Tak co, která ze zpráv je zajímavější?

zzzlatokopka

Dnes už jsou všechny média bulvár:-(((

Jediná informace která se alespoň z padesáti procent blíží pravdě, je předpověď počasí:-D

No a nejvíce mě štve, za ty média povinně platit:-((((((((((((((

briketka10

žeby nějaká Tvoje, nebo něčí sbírka ??
Doplňuji:
ten druhej obrázek netuším, kde to může být ?

led

Pravda, čo je to pravda? Pravda je to, čo vidíme, počujeme, vnímame vlastnými zmyslami? Vystúpenia kúzelníkov nás presvedčujú o opaku.
Média tvoria názory ľudí, či chceme alebo nechceme, či im veríme, alebo neveríme. Zaujímavé, väčšina vraví, že médiám neverí a skúste si pozrieť spätne príspevky ako väčšina vyjadrení je ovplyvnená práve médiami.
Ak vám bude niekto opakovane tvrdiť, že čierna je biela a biela je čierna, po čase tomu uveríte. Ale teraz, čierna je čierna, alebo biela?
Média sú poplatné tým, ktorí ich platia, sú ich hlásnou trúbou, ako kedysi trubadúri svojimi piesňami hlásali slávu svojich pánov a ovplyvňovali poslucháčov.

anonym

Proč tě to tak zajímá?Ať se nachází tam či tam,vždyť je to ouplně fouk.

Pepa25

Tak tohle už je fakt trapné … Doufám, že dodržíte slovo s tím vkládáním obrázků (ale zároveň o tom dost pochybuju).

briketka10

já sleduju jen Divácký zprávy
páč jsou v nich zvířátka a ta
mě vždy pobaví :))
a někdy sport ten mi přijde
poslední dobou taky zajímavý..

anonym

Jugare, otázka je pro chápavé…