Vojta Fidra

Já nevím, jak mohu naladit rádio přes televizi DVB-T2. Poradíte mi jak prosím?

Odpovědi
nyjono

Když v televizi ladíš automaticky kanály, naladí se televizní i radiové.
Jestli máš naladěny televizní kanály automaticky, postupně přepínej jeden kanál za druhým a ke konci by měly být naladěny radiové.
Aspoň mně se tak vždy naladí.
Najdi menu, nastavení, kanály, pak vyhledat kanály, automatické.
Záleží, co máš za televizi, ale tak nějak by to mělo být. Nebo podobně.