Avatar uživatele
anonym

Ja bych chtela najit,na svem Adventovi(note­book)hacky,car­ky,nedari se mi to.Poradite?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, iceT před 4839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

zkuste zajít na radu sem
http://pc.porad­na.net/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gollumek.88

vzhledem k tomu, že se nejedná o ntb prodávaný v nijaké hojné míře u nás, tak pouze nemá českou klávesnici – tedy háčky a čárky si bud nalepíte na klávesy podle jiné české klávesnice, nálepky se dají zakoupit.

Ve start – ovládací panely – klávesnice si nastavíte jaký jazyk bude klávesnice používat. respektive jaké rozložení klávesnice bude. Případně pokud máte českou lokalizaci operačního systému, nastavíte si české prostředí. Pokud jej nemáte bylo by nutné sehnat si MUI balíček a doinstalovat. Ale to není kvůli české klávesnici potřeba. Po nastavení klávesnice restartujte tu noname věc a měla by fungovat česká klávesnice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

najdite si
start-programy-příslušenství-zjednodušení ovládání- klávesnice na obrazovku
objaví sa vám virtuálna klávesnica s aktuálnymi znakmi a na klávesy si napíšte, kde aký znak sa nachádza

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Illines děkuji za včerejší radu na teplotu bohužel jsem jí četla až dnes,ale určitě zkusím,už se sní trápím několik dní

před 4839 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neni zac,dejte mi pak vedet,zda to pomohlo,at je lepe.

před 4839 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

určitě zkusím to večer až budu ležet tak vám zítra řeknu

před 4839 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek