Ja bych chtela najit,na svem Adventovi(note­book)hacky,car­ky,nedari se mi to.Poradite?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkuste zajít na radu sem
http://pc.porad­na.net/

Další odpovědi
Gollumek.88

vzhledem k tomu, že se nejedná o ntb prodávaný v nijaké hojné míře u nás, tak pouze nemá českou klávesnici – tedy háčky a čárky si bud nalepíte na klávesy podle jiné české klávesnice, nálepky se dají zakoupit.

Ve start – ovládací panely – klávesnice si nastavíte jaký jazyk bude klávesnice používat. respektive jaké rozložení klávesnice bude. Případně pokud máte českou lokalizaci operačního systému, nastavíte si české prostředí. Pokud jej nemáte bylo by nutné sehnat si MUI balíček a doinstalovat. Ale to není kvůli české klávesnici potřeba. Po nastavení klávesnice restartujte tu noname věc a měla by fungovat česká klávesnice.

led

najdite si
start-programy-příslušenství-zjednodušení ovládání- klávesnice na obrazovku
objaví sa vám virtuálna klávesnica s aktuálnymi znakmi a na klávesy si napíšte, kde aký znak sa nachádza

anonym

Illines děkuji za včerejší radu na teplotu bohužel jsem jí četla až dnes,ale určitě zkusím,už se sní trápím několik dní

anonym

Neni zac,dejte mi pak vedet,zda to pomohlo,at je lepe.

anonym

určitě zkusím to večer až budu ležet tak vám zítra řeknu