Nela56

Ivan Petrovič Pavlov referát o tomto muži

Nevíte, nebo sami jste nepsali nějáký pěkný referát o tomto muži ? Musím o něm napsat něco na A4, je to uplně volné, bud o jeho životě objevu se psy, nebo o čemkoli s ním.. Ráda bych si pár hezkých referátu přečetla a poté napsala ten svůj. Nebojte se, že bych to opisovala, náš učitel si poté každou větu vyhledává na internetu, tak bych ani neměla šanci :D

Odpovědi
anonym

❤ (tento emotikon funguje)

nyjono

Na internetu máš spoustu informací.
Jak je sama poskládáš a dáš tomu formu je jen na tobě.
Pokud budeš psát podle vzoru, nenaučíš se to.
Proto je tak důležité, abys referát vymyslela sama.

Vinpe

V Praze je po něm pojmenovaná stanice metra.

Vinpe

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Ivan_Petro­vi%C4%8D_Pavlov

Nela56

@nyjono nebojte, jsem nucena se to naučit na vzpamět, takže se to tak i tak naučím jestli ted, nebo později na písemku to je jedno..