Lgee

Jak napsat referát?

mam napsat referát o Honore de Ballac – lidská komedie, ztracené iluze, apod. mam psát přímo o dané osobě nebo o těchto tématech?

Odpovědi
Rokio

Napiš něco v bodech o autorovi, popis doby, kdy žil, děj tebou vybrané knihy, kterou si zvolíš a charakteristiku hlavních postav a stručně i vedlejších.

elkon

Dostal jsi zadání, tak ho splň. Jak psát referát jste se učili, jinak byste ten úkol nedostali.

paul1

Tady je návod, možná pomůže:

Zdroj: https://www.vi­ralsvet.cz/jak-dobre-napsat-referat-esej-a-seminarni-praci/

Justin1

Nejdřív se ujisti, že správně píšeš jméno té osoby. Má to zřejmě být Honoré de Balzac, ne Ballac. Referát by se měl týkat hlavně Balzacova díla, ale některé události v jeho životě mohou mít v referátu taky svoje místo, pokud mají vliv na jeho dílo.