CarJa

iPhone, jak změnit jazyk v aplikacích?

Stala se mi taková věc že jsem si omylem nastavila v iPhonu jazyk jako ruštinu. Už jsem to přenastavila zpátky ale některé aplikace jsou stále v ruštině. Nevím co s tím už dělat.. Mobil mám koupený s CZ distribuce přímo z Applu.

Odpovědi
Ivory

Zkus mobil restartovat. Jestli jsi tak už udělala, zkus se podívat, zda-li v daných aplikacích není jazykový výběr samostatný.

anonym

v aplikací je někdy nastaveno default language. zkus restart nebo změň z default na konkrétní jazyk.