VeronikaVera

Když na Instagram vložíte fotku a dole se zobrazuje čas, kdy jste fotku vložili, je ten čas aktuální?

Ahoj, mám dotaz týkající se Instagramu. Když na Instagram vložíte fotku a dole se zobrazuje čas, kdy jste fotku vložili, tak je ten čas aktuální? Nebo je ten čas zaznamenaný podle jiné země, než je Česká republika, takže je tam nějaká časová prodleva? Nebo když pod tou fotkou je, že byla přidána před 2 dny, tak jsou to opravdu dva dny? Na Facebooku, když se vloží příspěvek na nějaké stránce, tak to pak ukazuje jiný čas, než byl vložen. Proto se ptám, jak je to s Instagramem. Díky všem

Odpovědi
MichaelOffic

Já bych řekl že se to dorovná podle časového pásma na insta a fb. Třeba někde to bylo vloženo na místě kde je o hodinu víc, třeba ve 2:00, tak se ukáže u nás že v 1:00, ale na insta se to píše "před minutou/hodinou/pak dny/a pak datum myslím.

Třeba na fórech jde nastavit časové pásmo a podle toho se ty příspěvky „přizpůsobí“ podle nastaveného pásma.