Thor841

Jak funguje vyhlášení osobního bankrotu?

Dobrý den, prosím o radu. Pokud bych vyhlásil osobní bankrot a mam mzdu 17–20 000 Kč, znamená to, že budu pobírat minimum a zbytek jde na dluhy, nebo mi soud spočítá měsíční splátku, kterou budu pravidelne hradit?

Nejlepší odpověď
ReHu

Počítej s tím, že osobní bankrot není automaticky.
Musíš splnit některé podmínky.
Pak to je dost tvrdé, co jsem slyšela. Zůstává jen minimum.

$$$$$$$$$$$$$­$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$­$$

Doporučuji ti srovnat si priority.
V předešlých dotazech chceš rychle z práce pro lepší nabídku, možná sázíš a teď řešíš osobní bankrot.

Důležitá je co největší jistota stabilního příjmu

Další odpovědi
jmhad

Podívejte se na http://www.pe­nize.cz/osobni-bankrot. Je hodně podmínek – věřitelé musí souhlasit, mít dostatečný příjem, 5 let mít jen životní minimum , což je pro jenoho cca 3600,– ale pozor, už nemohu brát třeba příspěvek na bydlení , atd