anony.M

Informace o výpadku proudu…

Když mi doma vypnou proud,zajímá mě,proč se to stalo,kde všude výpadek je a třeba i,kdy přibližně proud zase zapnou..Dá se to někde zjistit?díky.

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím jak kde,ale u nás minimálně týden před započetím prací na příslušném zařízení,je vylepováno oznámení o vypnutí sítě,od kdy do kdy a proč.To není jejich dobrá vůle,ale povinnost.A ví to i na MěÚ,kam se takové práce musí hlásit.Stačí se tam informovat.

Další odpovědi
anonym

Zavolej na poruchovou linku!
Doplňuji:
x

Mapel

Tak to je široká otázka, ale zkrátím to.

  1. Nazaplatil jsem zálohy, až zaplatím i připojení, tak zapnou.
  2. Provádí nějakou plánovanou opravu, ale to oznamují dopředu do schránky a veřejným oznámením. Tam je vše. Podrobnosti na poruchové službě.
  3. Došlo k závadě a lepší zavolat poruchovku. Když jsem jim volal a konstatovali, že jsem druhej, tak tedy půjdou opravovat.