Avatar uživatele
misicka2310

Icq nebo skype??

Ahoj nevíte někdo kde na jaké strance bych si mohla stáhnout icq nebo skype do mobilu zdarma děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, DusanOrlik, Jahoda před 5095 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

http://www.ic­q.com/download/mo­bile/winmo/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

www.fring.com

Najdete tam:
ICQ, SKYPE, YAHOO, a snad i MSN, je to též do mobilu..:)
Doplňuji:
POZOR, u fringu myslím, že funguje skype, protože ho mám v mobilu a skype mi to načte, jenom, že malá skupina mobilů, umí skype-volání, jinak to umí skype-chat..:)

Upravil/a: SinceX

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

  • fring už skype neumí (mají ban v síti skypu) bohužel.

zkuste
http://www.nim­buzz.com/
tam SKYPE ještě funguje, i ten ICQ .. obojí zvládne jedna aplikace + další sítě včetně facebooku a twitteru.
Doplňuji:
v telefonu stačí zadat adresu http://get.nim­buzz.com , bude automaticky stažena příslušná varianta pro váš telefon.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Změna hesla u v České republice nejpopulárnějšího IM protokolu je stále aktuální téma. Člověk je tvor zapomnětlivý, a když používá automatické přihlašování, heslo snadno zapomene. Návod na zjištění hesla (nejen) k ICQ 5 tu již byl, ovšem u novějších verzí 6 a 7 to již není tak jednoduché, proto jsem připravil aktuální návod.

U nejnovějších verzí již není možné heslo prostě zjistit a nadále používat to samé, ale je tu možnost heslo změnit. Vše je založeno na tom, že heslo je na pevném disku uloženo v šifrované podobě v souboru Owner.mdb (ICQ 6) nebo Owner.qdb (ICQ 7). Ovšem heslo lze změnit pouze v případě, že jste se na daném počítači už někdy ke svému účtu již přihlásili!!! a provádíte vše při vypnutém ICQ!!!
Zjištění hesla jako MD5 hash

Pro získání stávajícího hesla, resp. MD5 hashe, potřebujete utilitu ICQ Password Hasher. Stáhne se jednoduchý instalátor, který vás provede instalací. Během instalace doporučuji odškrtnout veškeré toolbary a instalovat čistě jen Password Hasher.

Program je sice anglicky, ale ničeho se nemusíte bát, protože ovládání je jednoduché. Po jeho spuštění dojde k automatické detekci vašeho ICQ účtu. V případě, že ICQ používá více lidí, vyberte ten správný. Pokud by vám náhodou program nedetekoval automaticky váš účet, vyberte soubor Owner.mdb nebo Owner.qdb ručně, ve Windows XP standardně (C:/Document and Settings/jméno uživatele/Data aplikací/ICQ/UIN) a pro uživatele Windows Vista a vyšší (C:/Users/AppDa­ta/Roaming/IC­Q/UIN).

Poté klikněte na tlačítko Load password hash a dojde k zobrazení MD5 řetězce. Ten si označte a zkopírujte do schránky (například klasickou klávesovou zkratkou CTRL + C). MD5 hashí může být více, takže si nechce program spuštěný nebo kliknutím na tlačítko S můžete vše uložit do textového souboru a z něj už jen snadno zkopírovat.

Detekce správné šifry

Nyní budeme potřebovat utilitu ICQ Password Changer. Pro její instalaci platí to stejné, odškrtněte instalaci toolbarů a po dokončení aplikaci spusťte.

Do pole ICQ number zadejte vaše UIN (ICQ číslo), do níže vložte MD5 hash, který jste získali v předchozím kroku a klikněte na tlačítko Login. V případě úspěchu obdržíte hlášku „Hash accepted“. Pokud se zobrazí „mismatch UIN and password“ zadejte další hash. Do nedávna se bylo možné přihlásit za pomoci hashe a jen změnit heslo, ovšem nyní je nutné hash rozšifrovat
Rozluštění MD5

Na rozluštění šifry nám poslouží webová stránka md5decrypter.co.uk. Ta obsahuje více jak 7 miliard unikátních šifer a je pravděpodobné, že vaše heslo bude mezi nimi. Zadejte hash do patřičného pole, opište kód z obrázku, klikněte na Decrypt a čekejte.

Pokud mezi nimi heslo náhodou nenajdete, poté přichází na řadu metoda brutal force a k tomu poslouží utilita BarsWF. Pro její spuštění potřebujete minimálně procesor s SSE2 instrukcemi. Čím výkonnější tím lépe, protože za kratší čas stihne vyzkoušet všechny možnosti. Pokud máte grafickou kartu ATi série HD 2×xx a vyšší nebo nVidii s ovladači CUDA, stáhněte si speciální verzi a heslo získáte ještě rychleji. Aplikace se ovládá pomocí příkazového řádku, a pokud si pamatujete složení hesla (např. jen písmena), můžete pomocí parametrů zúžit možnosti.
Změna hesla

Heslo máme již zjištěno a nyní se vraťme zpět do Password Changeru. Heslo vložte na původní místo, kde byl vložen hash a klikněte na Login. Do pole New password zadejte vaše nové heslo a klikněte na tlačítko Change password. Toť vše a nyní se můžete přihlásit ke svému účtu s novým heslem a dále komunikovat s přáteli.

před 5095 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek