yury

Jak poslat 1GB po internetu?Jde to pres skypa?

Nejlepší odpověď
hanulka11

posílám i větší přes skype-jasně trvá to dýl, ale jde to

Další odpovědi
Adlim

Po Skypu nebo ICQ se to dá tak, že musíte být oba dva online a volbou „poslat soubor“ si ho prostě poslat :) Nejlepší bude ten soubor nahrát někam na server viz. třeba letecká pošta, nebo edisk.cz, badongo.com, fileshare.com, rapidshare.com, czshare.cz, uloz.to (to mě teď jen napadlo, nevím jak velké soubory tyhle servery podporují) a příjemci pak poslat odkaz.

Miroslavst

Nevím ale zřejmě ano, ale budete u toho hodně dlouho sedět než to dojde.
Doplňuji:
Nebo by to šlo i takto:
http://cache.vir­tualtourist.com/903184-Skippy-Brisbane.jpg
a vložíš mu to do kapsičky.

anonym

přes skype je to možná dokonce ideální.

Pravděpodobně ten přenos poběží maximální možnou rychlostí (danou limitem download/upload na obou stranách) .. Jak tu někdo už zmiňoval může ten přenos běžet i výrazně pomaleji ale to nehrozí pokud má příjemce i odesilatel vlastní veřejnou IP adresu.

Skype je každopádně software který si dokáže za daných okolností najít optimální cestu pro přenos, takže bych se ho opravdu nebál pro tento účel použít.

koťátko

no nevím ale s přenosem souboru na skype mám jen špatné skušenosti,hrozně dlouho to trvá a někdy dokonce jde i obyčejná fotka nekonečně dlouho.Nevím čím to je ale málo kdy je přenos na skype rychlý