ICQ- blokování kontaktů

Dá se nějak nastavit aby mne neotravovali soudruzi z Ruska

Nejlepší odpověď
Jahoda

Zablokujete je takto – myší si najeďte na jméno, či přezdívku toho, koho chcete blokovat. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a klikněte na Blokovat.

Další odpovědi
Fred

Nejsou to ruske spamy? Pokud je to totiz rozesilano strojove, lze to jednoduse zablokovat zapnutim anti-spamoveho filtru. Nevim, zda ho maji vsechny ICQ-klienti, ale u me (QIP Infium) je to bez problemu.

Takze zkuste juknout nekam do nastaveni a hledejte anti-spamovy filtr.

HOMER

Mám stejný problém,vždy když jednoho zablokuju,objeví zase druhý.S takovou bude po čase v Rusku ICQ účtů víc než Rusů.Ale až tak mi to nevadí,prostě mi jednou za týden až 14 dní vyskočí,já ho zablokuju a je to.