P3p!no

Problém s ICQ

Mám problém s ICQ v době kdy jsem tam vůbec nechodil mi kamarádi psali ze jim moje ICQ posílá samo od sebe úplné nesmysly když bylo vypnuto nevíte čím to je?
Doplňuji:
Ne nikdo s tím nic nedělal.Taky nevím jak se to mohlo stát, sám sem to viděl co to píše.

Nejlepší odpověď
Ocko0001

podle toho jake jako jestli nemáš staršího brachu nebo segru tk jestli ti tam něco nekutili :) jinak jako myslím že tak samo od sebe by to nešlo :)

Další odpovědi
NickD

V aplikaci ICQ nejde nastavit odesílání zpráv bez přihlášení a potvrzení.Prav­děpodobně se přihlásil někdo jiný tvým jménem.To se stává,pokud PC používá více lidí a jsou nastavena hesla na automatické vplnění či přihlášení.Pak se kdokoli přihlásí pod zadaným jménem.U PC,které používá více lidí je lepší psát si heslo při každém přihlášení.

Keiran

a mas antivir protoze pokud je mi znamo toto zpusobuje vir ktery poskytne udaje botovi ktery se pak za tebe prihlasuje a posila spamove zpravicky …