Pavel1212

Problém s ICQ

Mám problém. Když volám s kámošem přes ICQ, slyšíme se, mluvíme spolu apod. – vše v pořádku. Pak volám druhému a tu je problém. Vůbec se neslyšíme ani jeden. Nevíte v čem je problém?

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem taky párkrát, byl zlákán pro volání přes ICQ,ale rychle jsem od toho upustil a vrátil jsem se ke Skype,je to asi tím,že přes přes ICQ, zvuk nikdy nebyl tak kvalitní a daleko více zaměstnává operační paměť(RAM)PC.
co se týče vašeho problému,ten vidím v chybném nastavení zvuku toho druhého.
Proto tvrdím,že ICQ je dobré ještě tak na CHAT.