zjentek

I vy jste se rozhodli zahodit svůj život?

Já jsem se definitivně rozhodl svůj život zahodit, proto tu jsem k dispozici kdykoliv. No a zajímají mě pohnutky těch, které tady potkám kdykoliv, kdy tady jsem:

Také jste se rozhodli svůj život zahodit?

Nejlepší odpověď
led

Nie, ja som sa rozhodla svoj život žiť až do konca.
Zahodiť svoj život je ľahko, ale zamysleli ste sa čo bude potom? Kde nájdete ďalší?

Další odpovědi
Drap

Určitě ne. Beru to stejně jako led

anonym

Byl jsem už na samém dně i na vrcholu osobního štěstí, takže vím, že graf života je nestálej. Pokud se však chce, tak všechno jde. Nikdy není pozdě na to začít opět žít! Jednou jsem jej skutečně zahodil a brzo z toho byly nepříjemnosti a problémy, ale naštěstí mě to pak v hlavě brzo zase naskočilo na správnou kolej a paradoxně mně to dostalo do skvělé životní formy jako nikdy předtím, protože život je moc velká záludnost na to, abych jí nakonec opět nemiloval. ;)

Na závěr:

Osho 74 indický mystik 1931 – 1990
„Hřích je, když se neradujeme ze života.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-zivote/zivotni-moudra/

dudu

Nerozumím proč zde fňukáš a pláčeš jako nějaká stará meretrix. Chceš-li si ulevit, pak si přečti příslušnou náboženskou literaturu na jejíž základě se nabudíš na okamžik až se budeš rochnit kdesi v ráji.
Tebe opravdu nezajímá co zde zanechá Babiš, jak proběhne digitální revoluce 4.0 nebo třeba co vše umožní uskutečnit ve prospěch přírody energie získaná rozpouštěním kvarků?

Mc Merkurion

… jsem tady když mám čas, a vzhledem k tomu, že stíhám několik věcí naráz, není pro mne problém tu být …

… mimochodem, přestože je to můj život, já jsem si ho ale nedal, a tak si myslím, že přestože bych měl mít přednostní právo si s ním dělat co chci, tak že ho nemám …

marci1

Ne. Víš kolik jsem už do něj investovala? 🙂
Začni svůj život žít pozpátku, naopak (viz obr.):
http://www.jpeg­.cz/images/2017/11/­17/zivot-naopak.jpg

quentos

Ne, já ho žiju skoro na maximum. Proto využívám každou volnou chvilku – třeba k pomoci druhým, například tady.

Mc Merkurion

marci1: … šak vo tom byla přeci celá druhá serie Arabely …

zjentek

Led, další už nebude. Je fakt, že ta příroda byla úžasná, krásná, ale… pochopit se to nedá a bez sdíleného prožitku stejně není úplná.. tož tak.

A hlavně mě tedy zajímalo, jak je možné, že tu „téměř kohokoli“ trefím téměř kdykoliv.

anonym

Co takhle pořídit novou jokršici? Fanynka to už asi nikdy nebude, ale časem to překonáš a třeba nebudeš chtít tak moc zahazovat život. I když tady je taky fajnovej život! ;)

zjentek

No tak řekni, jak to děláš? Žiješ naplno a seš tady k dispozici kdykoliv?

Fany byla JEDINÁ, to se prostě stalo… já jinak tyhle plemena z přesvědčení nemusím. Je fakt, že jsem za 7let života z jorkšíra vymodeloval něco jako antijokršíra, úžasný pleneno, nikdo nechápal… a pak mi to sebrali… bez uzardění. Nemuselo tomu tak být, ale já byl tady, nebyl čas vyvíjet obranu ;)

anonym

Naplno ani zdaleka nežiji, ale žiji po svém, tak abych to měl zajímavé, originální a často s nějakou tou výzvou. Toho času je dost jen občas a to tu pak trůním třeba i celý den. Otázkou je: Je to tak správně? Myslím, že ano pokud mě to jakž takž naplňuje. Vím, že hodně otázek mám naprosto bez servítek, ale prostě je to takové hobby. Nebaví mě sportovat či hrát hodiny nějaké počítačové hry. Hodně z toho co se zeptám by se dalo nějak googlit, ale co z toho? Zajímá mě věřejné mínění a rád se podělím o nějakou tu myšlenku. Málokdy odpovídám, protože to mě až tak nenaplňuje. Nevím proč. Třeba se to změní. Těžko říct. Nemám recept na život, ale vařil bych jej tak, aby mě chutnal i když to často přepepřím, přesolím nebo dám málo zeleniny. Mluvím teď asi podivně, ale to je jen ukázka toho, že nic není černobílé. Razím teorii, že základním kamenem života bo tedy vývarem života je svoboda. Svoboda myšlenek, konání a rozhodování. Pak by měla být jakási morálka. Pokud není morálka trochu na uzdě, tak pak je komunikace s lidským tvorem často dost náročná. U psa je to jednodušší. Tam se dá navázat pohoda i beze slov. Stačí když se pes chová jako pes. My jsme však lidé a tak máme jisté představy o životě. Každý jiné a to je dobře. Bez toho by byla nuda. Moje bejvalka mi taky zanechala jizvu na srdci, ale mám na ní nezapomenutelné vzpomínky, které když si vybavím, tak zapomínám i na tu jizvu. ;) Na tvém místě bych asi věřil tomu, že je Fany v dobrých rukách a šťastná. Když tomu uvěříš, tak ti bude líp a ubydou i výčitky. Život je pes a tak si jej zase pořiď. Třeba pak dojde i na novou wife. ;) Uvidíš. Nech to třeba chvíli koňovi a uživej si života anebo truchli či si dělej co chceš (viz moje teorie svobody) a on to čas nějak pořeší za tebe. Buď se sám rozhodneš a nebo ne.

Na závěr zajímavý citát:

Jan Tříska 49 česko-americký herec 1936 – 2017 „Když jsem v roce 1977 utekl do zahraničí, denně jsem se obviňoval. Vypadalo to, že se dvěma dětmi umřeme hlady. Čas mě ale naučil dívat se dopředu a nikdy se necítit provinile za rozhodnutí, které jsem v dané chvíli vnímal jako nejlepší.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-rozhodnuti/?o=new