T3NY

Jak dohledat autora a název hudby použité v televizi?

Ahoj, už dlouho se setkávám se situací, že se mi ve filmu/seriálu nebo pořadu zalíbí nějaká ta hudební skladba a já pak marně hledám autory. Ve většině případů marně, zajímalo by mě, zdali je na to nějaká stránka anebo nějaký fígl, jak to dohledat. V mém případě je to pořad Autosalon, kde jsem se pídil, ale dohledal jsem jen skladby z roku 2014 :(

Odpovědi
sesednizkola

Stahni si do mobilu program Shazam a kdyz hraje co se ti libi, staci jen stihnout program zapnout a on ti povi nazev. Kdyz nejde zak google a nazev filmu+ soundtrack, popripadne znelka.

iceT

Pokud máš chytrý telefon, stáhni si do něj Shazam nebo něco podobného a přes tuto aplikaci se snad dopídíš k tomu, co hledáš.
Akorát se občas stane, že aplikace hudbu nerozpozná.

MobilManiak

Na serialzone.cz si najdi daný díl (nevím, jestli tam zrovna Autosalon je) nebo i film a tam jsou použité skladby a bývá tam i kdy ta skladba byla použita (např. když se postava XY loučila s postavou AB)