Jindri

HUBNUTI SLIM BALL

Dobry den, muj muz potrebuje hodne zhubnout a chci se zeptat, zda nemate nekdo zkusenosti s timto produktem http://www.slim­ball.cz/kuru-hubnuti-jak-funguje/ dekuji predem za odpovedi.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Po žádném přípravku se jen tak nehubne,všude se píše ktomu upravit stravovací návyky a pohyb.Když to budete dodržovat tak už nemusíte brát žádné doplňky a kdyby to fungovalo,tak to budou předepisovat blékaři.

Další odpovědi
Rolotr

Souhlasím s výže uvedenou odpovědí. já sám mám konkrétní zkušenost s uvedeným preparátem a byla nula. Co mi pomohlo zhubnout 16 kg za 4 měsíce bylo: pití jen čisté vody, yvnechání potravin s cukrem a volně koupitelný preparát Alli, který obsahuje orlistat (vyšší dávku orlistatu vám může předepsat lékař po splnění poměrně přísných kritérií – Xenical) tzn. lítku, jež brání vstřebávání části tuků přijatých v potravě do systému. Společenským rizikem jsou obvyklé průjmy.