wenda6

Radši přidej tisícovku ať máš aspon trošku lepší RAM.. Myslím ,že tohle je vyhození peněz)

McArthur

Souhlasím s wenda6, raději si přidej ani ne tisícovku a bude to lepší tablet. Tento je určen pro malé děti do 8 let, které do něj buší a je jim jedno, že to má malé rozlišení displeje a nepřesné snímání dotyků, málo paměti a stařičký procesor, které omezí využití na Internet, prohlížení fotek a pár starších her. Navíc je to noname s jedinou možností reklamace v Tesco. Za 1300 Kč jsou lépe vybavené tablety, které mají servisní středisko a tým lidí, kteří připravují nové firmwary apod. U Prestigio dostaneš knihovnu se 300 elektronickými knihami (pravda, v různých jazycích včetně češtiny) a pouzdro, u Colorovo zase určitou formu „bezstarostného“ servisu a u obou lepší výbavu, která Tě nebude tolik omezovat v instalovaném software.