Camy

Je možné reklamovat android tablet bez Google Play?

Mohu reklamovat android tablet (české výroby – Wooky tablet 2.0) kvůli absenci Google Play, případně velikým nedostatkům a nefunkčnosti aplikací z AppsLib, který se v tabletu nachází?

Odpovědi
muhamed

Záleží na prodejci, ale já si myslím, že bude v pohodě a něco tam jen přeinstaluje

GTA Andreas

Samozřejmě. I když může být chyba v instalaci Apps které můžeš zadarmo přeinstalovat, můžeš se zeptat emailem nebo telefonicky http://mobile­.itek.cz/text/ser­visni-strediska?stre­disko=791 jestli ti to stojí za to. Je dobré před odesláním přístoje smazat přihlašovací údaje ..