ElissPriz

HTC Wildfire S nebo Sony Ericsson xperia mini pro ? :)

Do čeho by jste šli víc?:) a proč ještě..

Hlasujte v anketě

Odpovědi
LůcaDůcaPůca

HTC

xpérie se docela blbě ovládá takže htc

anonym

Sony Ericssom

Doplňuji:
Pokud jde o volbu mezi konkrétními dvěma telefony HTC Wildfire S a XPERIA MINI PRO pak bych volil určitě sony. Protože je prostě xperia mini pro vyspělejší. Má fyzickou klávesnici takže se na ní daleko lépe píšou textové zprávy, má rychlejší procesor (600 versus 1000 MHz), XPERIA mini pro má také daleko lepší fotoaparát.

anonym

Sony Ericssom

Doplňuji:
Jsem na značku Sony Ericsson již zvyklá, tak bych se jí držela i nadále.

anonym

krom toho co jsem zmínil jsou tu samozřejmé drobnosti jako že xperia mini pro má i přední kamerku na videokonference kterou wildfire s nemá. Navíc byla XPERIA MINI vyhlášena vůbec nejlepším kompaktním androidem roku 2011. Zatímco Wildfire S ze pouze nominoval až ze 4. místa.