McDragon_CZ

htc desire x jak ho zapnu když mám zničený tlačítko na zapínání

Byl jsem v servisu a řekli mi,že je zničené jen tlačítko na zapínání ..
nevíte jak jinak by šel ještě zapnout prosím ? :(

Odpovědi
cochee

No asi nejde, že. Když je to „jen“ tlačítko, tak by snad oprava v tom servisu neměla být zas až tak drahá, kolik za to chtěli? Telefon je zřejmě po záruce (jinak by to opravili v rámci záruky), poptal bych se tedy i v nějakých menších neznačkových servisech, kolik by chtěli za výměnu tlačítka.