Apphlam

Hry na Samsungu Galaxy Ace 2

Prosím majítele Samsungu Galaxy Ace 2, aby se podívali na hru DarkOrbit. Je to internetová hra. Založil jsem zkušební účet. Jméno: zkouseni Heslo: 123456

Budu rád, kdybyste se podívali na herní okno té hry. Po přihlášení se přihlašte na server CZ3 ( sympol PLAY). Pak klikněte na ikonku START. Jestli dodržíte tento postup, mělo by se otevřít herní okno. Až se hra načte klikněte na START.

Tedy funguje ta hra.

Pro info nepište tu, že si mobil nemám kupovat kvůli poťapané hře, mobil na plno využiji ještě s plno funkcemi.
Doplňuji:
Otázka je jestli mobil rozjede tento mobil herní okno.

Odpovědi
Fyzik

A otázka?