Venduline

Hraje tu někdo Minecraft. Jestli jo tak mi někdo poraďte jak se mám projet na koni...... Díky

Odpovědi
vivatis

V minecraftu jsou koně? :D Bud myslíš prase a nebo nějakej mod jestli hraješ s modem je dobré napsat název modu protože pak záleží hlavně na tom modu

Nykki

Na čuníka potřebuješ sedlo… Kdyžatk udělej screen,že co myslíš za zvíře..

kobranek

Koně jsem v Minecraftu viděl jen tehdy, když se proměnily na prase :D Osedláš si ho sedlem, který najdeš u spawneru.