Hra se 6 kostkami

Nevíte někdo, jak se to přesně počítá a jaké jsou pravidla při hraní se 6 kostkami? Jak se to počítá, padne-li 5 nebo 6 stejných čísel, jak se počítá postupka? Padne-li postupka, jak se potom hází ?

Nejlepší odpověď
blesk26

Pravidla si můžete přečíst třeba na webu, který uvádím do zdroje.

Přeji dobré kostky ;)

Zdroj: http://www.kos­tky.net/pravi­dla/

Další odpovědi
Lencis

Za postupku se počítá 1000, a např. čtyři 3 je to 600.
Akorát je změna ve čtyrech 1 ty jsou za 2000, jelikož tři jedničky jsou 1000.
Vždy když máš 3 stejná čísla, je to krát 100 ( 3kostky se 4 je 400 bodů) a když jsou 4 stejná čísla, tak je to krát 2, když je jich 5, je to krát 3.