majklos

HP G7 Bluetooth

Ahoj, mám noťas HP Pavilion G7. Podle technických parametrů by měl mít Bluetooth. Jenže nevím kde se zapíná, jestli ho vůbec má! Zkoušel jsem se dívat do biosu, tam nic takového není. Když chci instalovat ovladače od HP, tak to po mě chce abych ho zapnul, jinak se instalace samozřejmě nedokončí. Poradíte? Děkuji E: Jo a systém mám Win 7
Doplňuji:
Pino76:
Ta věžička je wi-fi, která je pod klávesou F12, takže „fn“ je jenom přepínač mezi těmato 2 funkčníma klávesama. Každopádně jsem zkusil veškerý možný kombinace, ale stále nic…

Odpovědi
Děda Louda

V ovládacích panelech → hardware a zvuk → zařízení bluetooth. Tam už tě to navede dál.

mosoj

Než jsem se přihlásil ( stále se musím často přihlašovat) bylo zde již naznačeno.
ˇ
Do ovládacíách panelů a buďto tam již bude položka přímo bluetooth nebo jdi dál do " správce zařízení". Tam uvidíš zda je bluetooth instalováno a navolíš si co chceš. Pokud je bluetooth aktivní na hlavním panelu dole v pravo je ikona modrý zub !!
Doplňuji:
Každé připojení s jiným bluetooth zařízením vyžaduje spárování, ale to tě již navede samo. Zkušenost přímo z win 7.

anonym

Zkus stisknout a přidržet klávesnici „fn“ a jednou stisknout klávesu se symbolem vysílací věžičky, popřípadě dvakrát. Myslim že HP má Wireless a Bluetooth pod jednou klávesou.
Doplňuji:
(Wireless = Wi-Fi). Možná se mýlim, ale u tvého modelu, MOŽNÁ, když je zapnutý Wi-fi, tak je zároveň zapnutý Bluetooth. Zkus to a nebo si pročti manuál, jestli ho máš.