M.a.j.k.e.e.

Jak zapnout bluetooth na klávesnici?

Ahoj,
nevíte prosím někdo, jak se zapíná Bluetooth u klávesnice gembird bluetooth slimline compact keyboard KB-BT-001? Jsem asi úplně blbej, nebo nevim už… Děkujuu

Nejlepší odpověď
cochee

Já manuál k tomu hledat nebudu, ale často to bývá tak, třeba i u bezdrátových myší, že jak myš/klávesnice, tak i USB přijímač mají na sobě čudlík, ony se oba musí stisknout – buď postupně, nebo současně, to už je fakt v návodu, a tím se klávesnice s přijímačem o sobě dozví a spárují se. To se myslím dělá jen jednou, pak už se chytají samy.

arygnoc

keď všetky pokusy zlyhajú, pomáha preštudovať manuál.