Avatar uživatele
HanakovaLuiz

Hotové příkrmy pro malé děti

Zdravím všechny, jaký máte názor na hotovky pro malé děti (1 rok)? Kupujete je?

Zajímavá 0 před 575 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

Jasne, co by ne. Jen je potreba sledovat slozeni a vybirat spis podle nej nez podle ceny. Samozrejme je taky vhodne volit varianty podle veku a zdravotniho stavu ditete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Nikdy.
Jen nějakou dobu, občas ovocnou kapsičku. Vnouček (3.5) už o ně dávno nestojí.

;-D
Na odborné přednášce, před třemi lety, nám páni doktoři tloukli do hlavy: „Taková, líná matka (používající hotové příkrmy), by nikdy neměla mít děti! Nezaslouží si je.“ :/
Jsou „vhodné“, jen k občasnému použití (2 – šx v měsíci). Je to průmyslově zpracovaná potravina a konzerva :(

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hasankova

Dobrý den, ano, já je dokonce kupuju dost často. Vzhledem k tomu, že mám děti 3 opravdu nezvládám extra vařit ještě pro toho nejmenšího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lollinka

Taky hotovky kupuju – dnes už jsou na úplně jiné úrovni než kdysi a jsou dokonce lepší než to, co uvaříte doma z běžně dostupných surovin, pokud teda nekupujete vše BIO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GabuleF

To je fakt – mrkněte třeba na skleničky od Sunaru, za mě jsou to ty nejlepší příkrmy na trhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WhiteM

Taky je kupuju – Sunar má ty příkrmy asi nejlepší. Navíc jsou dobré i chuťově a moc hezky voní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milunak

Holky, víte, že teď má Sunar i příkrmy pro větší děti s kousky https://www.ma­ll.cz/masove-prikrmy-kojenci/sunar-bio-prikrm-bolonske-spagety-6x235g-cz-bio-003

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samsara

To jsem nevěděla, ale díky za tip, taky je zkusíme :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

Lollinka, Hasankova
Alibistická výmluva ;D Naivní důvěřivost…. Dn es je to složení horší, než kdy dříve (hlavně přesnídávky /hlavně hello a kubík je tak pro děti starším 7 let/, snadno zjistíte podle složení i na internetu).
Až na jediného výrobce, který je k občasnému použití celkem vhodný.
Kvalitní konzervu si maminka snadno vyrobí sama (v lednici až 10 dní. Případně zamrazit.
Je to spíše pohodlnost maminek a neochota dát dítěti, co potřebuje, v co nejlepší kvalitě.
Také jsem měla doma 2 – 3 děti, partnera. Zvládala jsem se dětem věnovat, obstarat domácnost (bez pomoci pracovně vytíženého partnera) a denně jsem vařila 3 druhy jídla (někdy méně, nebo ob den, když to bylo na 2dny). Bez sušičky, vše vždy vyžehleno, denně vytřeno atd.

Nový příspěvek