HanakovaLuiz

Hotové příkrmy pro malé děti

Zdravím všechny, jaký máte názor na hotovky pro malé děti (1 rok)? Kupujete je?

Odpovědi
Schluker

Jasne, co by ne. Jen je potreba sledovat slozeni a vybirat spis podle nej nez podle ceny. Samozrejme je taky vhodne volit varianty podle veku a zdravotniho stavu ditete.

da ny

Nikdy.
Jen nějakou dobu, občas ovocnou kapsičku. Vnouček (3.5) už o ně dávno nestojí.

;-D
Na odborné přednášce, před třemi lety, nám páni doktoři tloukli do hlavy: „Taková, líná matka (používající hotové příkrmy), by nikdy neměla mít děti! Nezaslouží si je.“ :/
Jsou „vhodné“, jen k občasnému použití (2 – šx v měsíci). Je to průmyslově zpracovaná potravina a konzerva :(

Hasankova

Dobrý den, ano, já je dokonce kupuju dost často. Vzhledem k tomu, že mám děti 3 opravdu nezvládám extra vařit ještě pro toho nejmenšího.

Lollinka

Taky hotovky kupuju – dnes už jsou na úplně jiné úrovni než kdysi a jsou dokonce lepší než to, co uvaříte doma z běžně dostupných surovin, pokud teda nekupujete vše BIO.

GabuleF

To je fakt – mrkněte třeba na skleničky od Sunaru, za mě jsou to ty nejlepší příkrmy na trhu.

WhiteM

Taky je kupuju – Sunar má ty příkrmy asi nejlepší. Navíc jsou dobré i chuťově a moc hezky voní.

Milunak

Holky, víte, že teď má Sunar i příkrmy pro větší děti s kousky https://www.ma­ll.cz/masove-prikrmy-kojenci/sunar-bio-prikrm-bolonske-spagety-6x235g-cz-bio-003

Samsara

To jsem nevěděla, ale díky za tip, taky je zkusíme :)

da ny

Lollinka, Hasankova
Alibistická výmluva ;D Naivní důvěřivost…. Dn es je to složení horší, než kdy dříve (hlavně přesnídávky /hlavně hello a kubík je tak pro děti starším 7 let/, snadno zjistíte podle složení i na internetu).
Až na jediného výrobce, který je k občasnému použití celkem vhodný.
Kvalitní konzervu si maminka snadno vyrobí sama (v lednici až 10 dní. Případně zamrazit.
Je to spíše pohodlnost maminek a neochota dát dítěti, co potřebuje, v co nejlepší kvalitě.
Také jsem měla doma 2 – 3 děti, partnera. Zvládala jsem se dětem věnovat, obstarat domácnost (bez pomoci pracovně vytíženého partnera) a denně jsem vařila 3 druhy jídla (někdy méně, nebo ob den, když to bylo na 2dny). Bez sušičky, vše vždy vyžehleno, denně vytřeno atd.