jirka F

Muži a ženy, v kolika letech jste se brali se svým protějškem?

Ve 30 nebo méně či víc

Bonusová otázka: A udělali jste správně?

Nejlepší odpověď
mosoj

V 19 letech na vojně a udělal jsem správně. Tento měsíc budeme se ženou slavit 55. výročí svatby. Důvody zde uvádět nebudu. Dnešní generace nemá šanci je pochopit.

Další odpovědi
Justin1

Protějšek jsem si začal hledat, když mi bylo 17, hledání trvalo 18 let a 2 roky uběhly mezi seznámením a svatbou, takže v době svatby mi bylo 37. Nelituji toho a svou manželku stále miluji.

dudu

Ve 24 letech, když dva roky jsme spolu randili. I když nebylo stále posvícení, táhneme to s paní čtyřicátý osmý rok.

Drap

Hned jak nastal ten správný čas. Chodili jsme spolu asi sedm let a ke svatbě jsem byli v podstatě donucen okolnostmi. Přesto jsme s ženou dodnes.

successful

Asi se ptáš špatně. Hoši a holky ti neodpoví, protože ještě nejsou vdané/ženatí.
Já ji ještě nenašel. Nebo možná našel, ale ještě jsem si ji nevzal. 🙂

paul1

Ženil jsem se hned po vojně a jsme spolu 58 let. To hovoří za vše.

Wedder

Tady je jeden aktuální průzkum, který by se mohl hodit: https://www.svat­bona.cz/ideal­ni-vek-na-svatbu/

Snoubenci spolu před svatbou chodí průměrně 4–5 let (průměr 2013–2019).
Průměrný věk ženicha je 29,5 let (při první svatbě v roce 2019).
Průměrný věk nevěsty je 26,5 let (při první svatbě v roce 2019).

Já se ženil po 15 letech vztahu. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

successful: Hoch může být označení muže.Ty holky tam jsem to spletl ale už opravil na ženy.

Dochy

A co ostatní skupiny??? 😉