Maarkyska

Holky, co mám dělat, když mám zpoždění 2 a půl měsíce, ale je mi 13?

Je to otázka na slečny, kterým se stalo něco podobného!

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ačkoliv o menstruaci slýcháme jako o každoměsíční záležitosti, v prvních několika letech nemusí být pravidelná ani zdaleka. Pokud se tedy měsíc po prvních měsíčcích nedostaví další krvácení, není potřeba panikařit. Po dvou až třech letech po první menstruaci by však už celý cyklus měl být stabilizovaný a krvácení by mělo přicházet každých 4 až 5 týdnů. Pokud je i po této době menstruace dál nepravidelná, je vhodné navštívit lékaře.

Samotná délka menstruačního krvácení je opět poměrně individuální záležitostí a obvykle se pohybuje v rozmezí 3 až 7 dnů. Objem ztracené krve během jedné menstruace není nijak vysoký, průměrně je to 20 až 80 ml.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/jenpro­holky/sex-vztahy/fakta-o-menstruaci.A200213_093­751_jph-sex-vztahy_pet